www.k4home.pl
Waluty:
tanie buty damskie,tania odzież damska,botki damskie,trampki damskie,sukienka damska,bluzka damska
Str. główna ::  Polityka prywatnosci

Polityka prywatnosci


Szanujemy Twoją prywatność i zobowiązujemy się chronić wszystkie podane przez Ciebie dane osobowe. Nigdy nie udostępniamy żadnych danych osobowych stronom trzecim. Aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo przetwarzania kart kredytowych,

Korzystamy z najnowszej i najbardziej zaawansowanej technologii szyfrowania.

Zabezpieczenia

Wszystkie transakcje na stronie są obsługiwane za pomocą najbardziej zaawansowanych zabezpieczeń dostępnych przy użyciu 128-bitowej technologii szyfrowania SSL. Wszystkie przesłane nam informacje o koncie są bezpiecznie izolowane od nieautoryzowanego dostępu do Internetu. Technologia SSL chroni bezpieczeństwo informacji o karcie kredytowej, ponieważ jest przekazywana do nas. SSL jest złotym standardem w technologii szyfrowania Internetu, co jest fantazyjnym sposobem powiedzenia, że ​​jest to wysoce wyrafinowana metoda szyfrowania danych podczas podróży z komputera na nasze serwery website.

Zwraca

Twój zakup jest wysyłany w zupełnie nowym stanie. Wszystkie zwracane produkty na stronie internetowej muszą być w oryginalnym stanie w nienaruszonym stanie i ze wszystkimi dokumentami (w tym kartami gwarancyjnymi i uwierzytelniającymi), częściami i akcesoriami (w tym workami na kurz) w celu zapewnienia pełnego kredytu. Przedmiot (y) muszą być zapakowane w odpowiedni sposób, aby zapobiec uszkodzeniom. Zwrócony towar nie zostanie przyjęty, jeśli nie zostanie odesłany w odpowiednim nowym stanie. Zwroty nie zaakceptowane zostaną usunięte lub wysłane do Ciebie na własny koszt.

Nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzone lub zgubione przedmioty. Jeśli przedmioty zostaną odebrane jako uszkodzone, nie możemy przyjąć zwrotu. Doradzaliśmy naszym klientom, aby uzyskali numery monitorowania i ubezpieczali paczkę za pełną kwotę towaru (-ów).

Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia wszelkich zwrotów, które nie zostały autoryzowane lub zostały odrzucone przez odbiorców.

Ograniczenie odpowiedzialności -

Uzyskując dostęp do tej strony internetowej, zgadzasz się, że nie będziemy ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, pośrednie lub wynikowe straty wynikające z nas informacji, produktów lub materiałów zawartych na tej stronie lub na jakichkolwiek stronach internetowych powiązanych z tą witryną.

Nie ponosimy odpowiedzialności za błędy drukarskie lub techniczne niedokładności. W przypadku, gdy towar jest wymieniony po niewłaściwej cenie z powodu błędu literowego lub z jakiegokolwiek innego powodu, zastrzegamy sobie prawo do anulowania zamówienia.

Zewnętrzne sygnały nawigacyjne w sieci Web

Używamy sygnałów nawigacyjnych innych firm od Yahoo! aby pomóc analizować, dokąd zmierza użytkownik i co robi podczas odwiedzania naszej witryny. Wieśniak! może również wykorzystywać anonimowe informacje o twoich wizytach na tej i innych stronach w celu ulepszenia swoich produktów i usług oraz dostarczania reklam dotyczących towarów i usług, które Cię interesują. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat tej praktyki i znać swoje wybory dotyczące nieużywania tych informacji przez Yahoo!

Zgoda

Uzyskując dostęp, przeglądając i / lub korzystając z tej strony internetowej, potwierdzasz, że przeczytałeś, zrozumiałeś i zgadzasz się na przestrzeganie niniejszych warunków, w tym naszej "Polityki zwrotów i wymian" i zgadzasz się przestrzegać wszystkich obowiązujących praw i zasad. przepisy prawne. Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, nie korzystaj z naszej strony internetowej.

Powrót
Copyright © 2020 www.k4home.pl